English Summer Camp

náhled

English Summer Camp je anglický jazykový tábor, který probíhá o letních prázdninách. Za tento týden mají účastníci možnost poznat rodilé mluvčí ze Spojených států amerických a Velké Británie, přičemž hlavní náplní je výuka angličtiny zábavnou a netradiční formou pod vedením rodilých lektorů. Účastníci mají tudíž neomezené příležitosti ke konverzaci s lektory a mladými studenty z anglicky mluvících zemí. Ve výuce jsou rovněž seznámeni s americkým životním stylem a tamější kulturou.

Sporty

náhled náhled

Kromě výuky angličtiny mají účastníci možnost během kempu aktivně sportovat, vydat se na výlety po krásných Beskydech, seznámit se s novými přáteli z okolních škol a okolních měst.
Mohou si vedle klasických sportů vyzkoušet také netradiční americké a britské sporty.

Novinka roku 2017 Zájemci se mohou přihlásit místo výuky angličtina do sportovní sekce, kde se budou věnovat aktivitám jako ultimate frisbee, modifikovaná verze amerického fotbalu, posilování, kardio trénink a bude jim také poskytnuto poradenství ve stravování. Sportovní sekce a lekce angličtiny poběží zároveň v dopoledních hodinách, přičemž je možno se zúčastnit jen jedné aktivity předem zvolené.

Večerní programy

náhled náhled

Ve večerních programech si účastníci mohou zahrát zábavné hry, zazpívat anglické písně, a rovněž jsou jim představeny základní myšlenky křesťanství. Mají tudíž příležitost diskutovat o různých tématech každodenního života, které je zajímají.

Follow-up

náhled

English Summer Campem to nekončí. Po campu mají účastníci možnost ještě několik dnů strávit s Američany a svými kamarády na tzv. Follow-up. V rámci tohoto programu si mohou účastníci vzít svého lektora či amerického kamaráda domů a seznámit ho s českým prostředím a kulturou. Budoucí výměnný pobyt ve Spojených státech není vyloučen.